20xx AntiCheat Source

eXcaLanCe

Site Sahibi
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Merhaba arkadaşlar anticheat tamamem geliştirmeye açıktır C# bilgisi olanlar çokiyi şeyler elde edebilir v12 ile v2 arasına sorunsuz uyarlanabilir.

* TBL Kontrolü:

• Data klasörünü ve injecte edilebilecek .dll dosyalarını siler ve tekrar yükler sunucudan her girişte tekrarlar bu işlemi.
* Port kontrolü:

• Eğer KO.exe ve game server portları aynı olmaz ise oyuna giriş sağlamasını engelleyen bir port kontrol sistemi vardır.
* Hile sitelerine erişim engelleme:

• Web sitelerinin bir çoğuna açıkcası tek tek elimle 6 sayfalık bi döküman oluşturdum ve tüm hile sitelerini güncel engelledım giriş yapılamaz.
* Yeni Auto Patch sistemi:

• Biraz zahmetli olan yeni auto patch sisteminde, hız ve güvenlik üst düzeyde client, her girişte temizlenir ve her girişte tekrar patch atar.Sebebi ise tbl vb. ekstra kullanımlar olmaması için.Sunucudan çeker bu dosyaları gördüğünüzde anlayacaksınız sourcede zaten.
* Dosya kontrol sistemi:

• KOShield.security adlı bir dosyayı her girişte kontrol eder ve yok ise kurar yalnız bu sistemi ip adresi okumasıyla birleştirilmesi gerek yoksa bir işe yaramaz lisans sistemi için düşünmüştüm şu şekilde, dosyayı oluşturabilmek için ilk önce Server.ini'deki ip adresini okuyacak eğer sunucuda bu adla bir ServerIP.koshield varsa bunu cliente Security.koshield olarak kaydedip lisansinin aktif olduğunu gösterecekti.Fakat zaman kalmadı malesef eksik biraz.
* Sesli "Knight Online Shield active, good game" sistemi:

• Bu sistemi bir arkadaşımın bana söylemesiyle entegre etmiştim arkadaşlar içerisinde 2 fazladan kütüphane bulunmaktadır sourcenin bu kütüphaneler olmadan bazı şeyler çalışmaz herneyse fazla konuşmaya gerek yok bence şuanda hiç bir güvenlik sisteminde olmayan bir eklentidir.

Dosyalar tamamen APLaceFormyHeaD aittir.Fikir olarak çok güzel işler çıkarabilirsiniz.

Kod:
Rar Pass
pvp-gaming.com

Son düzenleme: