20xx ClanWars Zone

eXcaLanCe

Site Sahibi
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
KURULUM

Öncelikle dosyamızı client içerinde zones klasörü içine çıkarınız.

Tbl editör ile client içindeki data klasörünüzde bulunan zones.tbl dosyasını açınız.Tbl Editör olmayanlar buradan indirebilir.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Açılan ekrandan 710 numarası ile başlayan satırı komple kopyalarak en alta sağ tuşla tıklayarak satır ekle diyelim ve daha sonra satırı komple seçerek yapıştırınız. Burada 710 numaralı zoneyi seçme sebebimiz Cz nin alanıdır ve o değerleri almasını sağlamaktır.

Ben zone numarasını 770 olarak verdim.Diğer alanlarıda indirilen dosya içindeki maplara göre düzenleyiniz. Örn : zones/clanwars.gtd,zones/clanwars.tct gibi olmayanları pas geçiniz kopyaladığınız gibi kalsın.

Kullandığınız Sql sürümünüzden databasenize oradan table menüsünden dbo.zone_ınfo dosyasına sağ tıklayarak edit diyelim.Ardından çıkan listeden herhangi bir yeri kopyalayıp en alta yapıstırınız ve ismini clanwars.smd şeklinde düzenleyiniz.zone numarasını 770 olarak vermiştim buradaki fark sadece 77 olacak ne değer verirseniz 0 olmadan yazılacaktır çift rakam ve clanwars zone hazır. gm olarak girerek +zonechange komutu ile gidebilirsiniz.

Kod:
Rar Pass

pvp-gaming.com

Dosyalar Argos'a aittir.Anlatım Pvp-gaming.com'a özeldir.

Son düzenleme: