Mobil PUBG 0.6.0 Güncelleme

eXcaLanCe

Site Sahibi
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
[font=Roboto, sans-serif]0.6.0 Güncellemesi[/font]
[font=Roboto, sans-serif]17 Haziranda Gelmesi Beklenen Güncelleme[/font]
[font=Roboto, sans-serif]İlk Kişi Perspektifi: Artık daha rekabetçi bir oyun deneyimi için First People Perspective (FPP) modunda klasik ve Arcade modunu oynayabilirsiniz.
—————————————————————————–
100 oyuncu Arcade: 100 kişinin, klasik moda benzeyen normal loot ve kuralların üç katına çıkmasıyla birlikte 4 × 4 haritaya katılacağı yeni bir Arcade modu eklendi. Boyut hakkında kafanız karıştıysa, Miramar veErangel’in Normal boyutu 8 × 8’dir, bu nedenle Sayılar olarak, boyut tam haritanın boyutunun yarısıdır, ancak gerçekte haritanın boyutu çok küçük olacaktır. Sanhok adlı PC’deki yeni harita, anlamanıza yardımcı olacaksa 4 × 4 boyuttadır.
—————————————————————————–
Silah Galerisi: Artık galerideki mevcut silahları istatistiklerine ve eklerine göre görebilirsiniz. Ayrıca, silahın tüm açılardan farklı ataşmanlarla nasıl veya ayrı görünmediğini de kontrol edebilirsiniz.
—————————————————————————–
Alt Silahlar taşınabilir: Artık iki ana silahla birlikte üçüncü bir silahı da taşıyabiliyorsunuz. Üçüncü silah, tabancanın iki ana silahı da taşıyabileceğin PC versiyonu gibi sadece bir tabanca olabilir. cephaneliğin bittiğinde işe yarar.
—————————————————————————–
Bir takım arkadaşının yanlışlıkla bir araçla sizi vuracak olması gibi, oyuna yapılan bazı hata düzeltmeleri ve Yamalar var, herhangi bir hasar almayacaksınız. Bu gerçekten kullanışlı bir özellik çünkü gerçekten can sıkıcı bir takım arkadaşı tarafından öldürüldüğümüzde.
—————————————————————————–
Sesli Sohbet Tweaks: Artık bireysel takım arkadaşlarının sesini kapatıp açabilirsiniz ve diğer ses kontrolleri de eklenebilir.
—————————————————————————–
Yeni Anahtar Ayar Düğmeleri: Takım HP çubuğu, araç çıkış düğmeleri, vb, şimdi geliştirildi.
—————————————————————————–
Haritada daha fazla puan: Haritaya ping ve tehlike pingi olan iki yeni işaret noktası tanıtıldı.
[/font]
 
Üst